Na zkoušku je nutné se předem objednat.

Jak se objednat?

Svůj termín zkoušky šatů v našem salonu je nutné si předem rezervovat.

Objednat se můžete zde na webové stránce nebo nás přímo kontaktovat přes telefonní číslo, e - mail nebo sociální sítě.

Ke všem zkouškám přistupujeme individuálně, proto nemáme pevně stanovenou otevírací dobu. Vše je o vzájemné domluvě a podle časových možností obou stran. Vždy se snažíme vyjít každému vstříc.  

Jak zkouška probíhá?

Zkouška trvá 1 -1,5 hodinu a je zpoplatněna částkou 500 Kč. Pokud si u nás však šaty vyberete, částka je odečtena od ceny půjčovného/prodeje šatů.

Výběr těch pravých šatů je někdy opravdu náročný, a proto je důležitý doprovod. Rádi přivítáme také Vaše poradkyně a poradce. Doporučujeme 2 -3 osoby.

Speciální zkouška - La Unica Moment- zkouška s lahví prosecca, která je zpoplatněna částkou 1000 Kč.

Rezervace šatů

Pokud si u nás šaty vyberete, sepíšeme smlouvu a uhradíte jistotu 50% z ceny půjčovného v hotovosti. Při převzetí pak zbylých 50% v hotovosti a vratnou kauci jako garanci pro případné znečištění šatů nad běžnou míru nebo jejich poškození (výše kauce je stanovena individuálně k jednotlivým modelům). V případě zrušení rezervace je jistota nevratná!

Šaty Vám krejčovsky upravíme v rozsahu zúžení, zkrácení a dalších úprav, tak aby seděly co nejlépe.

Vrácení šatů

Šaty půjčujeme v rozsahu 3 - 4 dnů dle dohody. 

Šaty při vrácení zkontrolujeme a posoudíme jejich stav. Akceptujeme běžnou míru znečištění (prach a drobné nečistoty, skvrny od potu, skvrny od make - upu apod.).                  V případě nadměrného znečištění - šaty jsou hnědé až černé, je použita vratná kauce na náklady spojené s vyčištěním. V případě velkého poškození nebo zničení se účtuje celá částka šatů.

Prosíme o šetrnost ke všem šatům. 

Vytvořte si webové stránky zdarma!